Najlepsze konkursy – wygrane konkursy! Witam

Witam wszystkich serdecznie na konkursowym blogu wygranekonkursy.pl ! Jak się możecie domyślić blog ten prowadzony jest przez miłośnika konkursów.Konkursy są moim wielkim hobby. Dzięki nim mogę spełniać swoje marzenia oraz pomagać innym. Konkursy dają mi szczęście i wolność. Uczą pokory, mądrości, kreatywności, cierpliwości i podnoszenia się po porażce. Najlepsze konkursy, konkursowy blog – wygrany blog.

Przez kilka lat zdobyłem wiele różnych nagród: wycieczki, bony, pieniądze, skutery, rowery, zegarki, telewizory, aparaty, sprzęt elektroniczny, sprzęt sportowy, markowe ubrania, książki, płyty itd.  -mógłbym długo wymieniać. Pewnie znalazłoby się prawie wszystko oprócz mieszkania i samochodu, ale przecież wszystko przede mną  i być może przed Tobą również!

Chciałbym podzielić się z Tobą swoją ogromną wiedzą na temat konkursów:

  1. Co tydzień zobaczysz na blogu wybrane przeze mnie, najlepszekonkursy tygodnia„.
    Przy wyborze będę brał pod uwagę analizę regulaminu, organizatora konkursu (fakt czy udało mi się już kiedyś wygrać u tego organizatora również) oraz prawdopodobieństwo wygranej. Dzięki czemu zaoszczędzisz ogromną ilość czasu na wyszukiwaniu tych najlepszych konkursów i nic nie umknie Twojej uwadze. Dlatego zachęcam Cię do śledzenia mojego fanpage’a na facebooku oraz Instagramie
  2. Jeśli jesteś osobą początkującą w dziedzinie konkursów, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat zapraszam Cię do zapoznania się zkonkursowym abc oraz moimi „złotymi zasady znajdującymi się wporadniku konkursowym”  – zerknij w lewo i zacznij wygrywać!

Moim wielkim marzeniem jest organizacja konkursów. Wierzę, że dzięki tej stronie to marzenie się spełni. Organizowane przeze mnie konkursy znajdziesz w zakładce WK Konkurs! Chciałbym tutaj również zachęcić wszystkich do pomocy ludziom ciężko chorym, którzy nie mają pieniędzy na leczenie- dlatego wszystkim chcącym nieść pomoc polecam serwis siepomaga.pl
Jeśli chcesz mi pomóc w prowadzeniu bloga, lub masz jakieś uwagi proszę o kontakt.

Życzę wielkich wygranych
Łukasz

Author: Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Share This Post On
^