Back home – wracam do bloga, do wygranych!


Witam! Na wstępie przepraszam, że tak długo kazałem na siebie czekać. Nie lubię robić czegoś na 10-20% czyli źle, więc przerwa była niestety jedyną opcją. Tak jak obiecałem wracam z długich i niezwykle pracowitych „wakacji”, oczywiście znalazłem odpoczynek również na tą przyjemną stronę wakacji ostatni weekend spędzając w naszych cudownych tatrach 🙂

Ale do rzeczy, miałem masę roboty ale mimo wszystko nie zapomniałem o konkursach, od początku sierpnia wygrałem:
– 2 rowery (z biedronki i rossmana obydwa konkursy pojawiły się na mojej liście co bardzo cieszy)
– 2 wristy (z konkursu jogobelli, który również tutaj promowałem, oczywiście przy pomocy siostry, która
to ładnie śpiewa)
– 2 aparat cyfrowy (konkurs z biedronki)
– plakat cyfrowy (chyba telewizor 😛 z samsunga)
– głośnik (z biedronki -konkurs koral )

Do soboty przygotuję wpis z długo wyczekiwaną listą najlepszych konkursów danego tygodnia, a teraz mogę jedynie przygotować was do niezwykłego konkursu promocyjnego z… biedronki http://www.opiniodajnia.pl/biedronka-konkurs-wedel/ start już 17 szanse na cenną nagrodę 1/5. Konkurs rusza już we czwartek. Tak ogólnie to z tą biedronką to coś niesamowitego, bierzcie udział – naprawdę warto. Takiej rewolucji jeszcze w tej branży nie było. To również szansa dla mnie, by wreszcie wygrać długo oczekiwany samochód – czyli mój główny konkursowy cel.

Do zobaczenia w sobotę, również na facebooku!
Łukasz

Author: Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Share This Post On
^