Internetowy konkurs tygodnia 22

Aktualne Konkursy internetowe z nagrodami! 

Przedstawiam Państwu 22 notowanie listy „konkurs tygodnia”
Już nie długo 14 lutego, czyli święto zakochanych (walentynki) a co za tym idzie coraz więcej promocji, oraz konkursów z nagrodami. Luty to również końcówka karnawału oraz ostatki, to naprawdę dobry okres dla konkursów i czas, kiedy dosyć łatwo wygrać nagrody szczególnie jeśli do wyboru mamy tak atrakcyjne konkursy.
Dzisiaj zacznę od końca od najlepszej jak do tej pory w tym roku loterii „PRZESIĄDŹ SIĘ NA KARTĘ!” w której masz szansę wygrać auto lub iPada mini 4. Szanse są dosyć duże, ponieważ samochodów jest 42  a tabletów 168. Codziennie losowany jest jeden samochód oraz 4 tablety dodatkowo w kolejnych losowaniach biorą udział wszystkie losy przyznane w Loterii. Tak, więc warto wziąć udział chodź raz w loterii by codziennie do jej końca grać o te cenne nagrody.
Najlepsze konkursy internetowe w tym tygodniu to w mojej opinii:
1. Kolejny konkurs od niezawodnej firmy wedel „Karmellove” tym razem Walentynkowy Wargorr rozdaje konsole Xbox One oraz zestawy czekolad oczywiście za… pokazanie radości.
2. Pinball EB (by wziąć udział w konkursie trzeba mieć ukończone 18 lat) tam do wygrania kultowy Boombox na Smarthpone oraz niespotykany w konkursach Flipper o wartości 27 675 pln lub jego równoważność pieniężna! By wygrać to wszystko należy zdobyć trochę punktów w grze zręcznościowej i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
3. Walentynkowy Mokobelle tutaj długo się zastanawiałem czy dodać ten konkurs czy może inny zasługuje na to miano. Ładny formularz, proste zasady i  25 bransoletek w dodatku przed walentynkami to nawet na facecie robi wrażenie dlatego konkurs znalazł się na liście. 

Chcę się również pochwalić nagrodami wygranymi w konkursach dodanych w 20 notowaniu a więc mikrofalą z Belriso Hot oraz rejsem promem z jednodniowym pobytem w Karlskronie. W prawdzie tą drugą nagrodę wygrała siostra ale w końcu znalazła konkurs na moim blogu.

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić” – Walt Disney.

KATEGORIA KONKURS INTERNETOWY:

 1. Karmellove pełne radości

  Zasady Zadanie konkursowe w Konkursie polega na stworzeniu jak najlepszego, jak najciekawszego i najbardziej kreatywnego filmu video albo zdjęcia przedstawiającego przeżywanie radosnego momentu lub podejmowanie aktywności, która pomaga walczyć z zimową nudą i apatią, a także stworzenie jak najlepszego, jak najciekawszego i najbardziej kreatywnego opisu tego filmu video lub zdjęcia.
  Nagrody:
  5 (pięć) Nagród I Stopnia – każda w postaci konsoli Xbox One Kinect
  200 (dwieście) Nagród II Stopnia – każda w postaci zestawu 5 (pięciu) czekolad LOTTE Wedel

   

  Czas trwania: do dnia 21.02.2016 r
  Szanse na wygraną: (1- najmniejsze 10- największe)
  Stopień trudności konkursu: 5 (1-trudny 10-banalny)
  Weź udział w konkursie regulamin konkursu  

 2. Pinball EB +18


  Zasady: Przedmiotem Konkursu jest udzielenie odpowiedzi (dalej: „Odpowiedź”) na zdane na Stronie Konkursowej pytanie otwarte (dalej: „Pytanie”). Aby uzyskać możliwość udzielenia Odpowiedzi Uczestnik powinien uzyskać w grze zręcznościowej pod nazwą „ Pinball” co najmniej 1mln 286tys 736 (słownie: jeden milion dwieście osiemdziesiąt tysięcy siedemset trzydzieści sześć) punktów. Pinball jest grą, w której za pomocą ruchomych łapek odbija się kulkę poruszającą się po planszy. Na samej planszy umieszczone są elementy, za których trafianie gracz zdobywa punkty. Szczegółowy opis zagrań Uczestnika za które przyznawane są punkty stanowi załącznik nr 1 do regulaminu. 2. Odpowiedź może mieć maksymalnie 300 znaków.
  Nagrody:
  Nagroda Tygodnia: Boombox na Smarthpone marki Berlin Boombox (łącznie 100 nagród w 6 etapach)
  Nagroda Główna: Flipper o wartości 27 675 pln brutto lub jego równowartość pieniężna w zależności od wyboru Zwycięzcy oraz 150 puszek piwa EB o pojemności 500ml wartości 451,50 polskich złotych brutto.

  Czas trwania: do dnia 10.03.2016 r
  Szanse na wygraną: 6 (1- najmniejsze 10- największe)
  Stopień trudności konkursu: 6 (1-trudny 10-banalny)
  Weź udział w konkursie regulamin konkursu  

 3. Konkurs! Walentynkowy Mokobelle

Zasady Zagłosuj w sondzie na najlepszą stylizację twarzy marki Mokobelle – Pauliny Krupińskiej, a następnie odpowiedz na pytanie konkursowe: Twój wymarzony, walentynkowy prezent to…?


Nagrody: 25x bransoletka z walentynkowej kolekcji Mokobelle

Czas trwania: do dnia 14.02.2016
Szanse na wygraną: 7 (1- najmniejsze 10- największe)
Stopień trudności konkursu: 6 (1-trudny 10-banalny)
Weź udział w konkursie regulamin konkursu  KATEGORIA KONKURS PROMOCYJNY-LOTERIA:

 • PRZESIĄDŹ SIĘ NA KARTĘ!Zasady: Płać kartą, weź udział w loterii i wygrywaj! Potwierdzenie płatności kartą VISA lub MasterCard® powinno dotyczyć transakcji w sklepach sieci handlowych: Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Selgros lub na dowolnej stacji paliw sieci Lukoil na terenie kraju a także w sklepie on-line Media Markt oraz Saturn.
  Nagrody w konkursie:
  – 42x Ford Focus
  – 168x iPad mini 4

  Czas trwania: do dnia 13.03.2016 r.
  Szanse na wygraną: (1- najmniejsze 10- największe)
  Stopień trudności konkursu: (1-trudny 10-banalny)
  Weź udział w Loterii regulamin loterii  

Chcesz wiedzieć- jak wygrać konkurs? zerknij do  konkursowego poradnika.
Jeśli podobał Ci się mój wpis polub mnie na facebooku! Za tydzień kolejna dawka najlepszych konkursów internetowych z nagrodami. Do zobaczenia!

Author: Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Share This Post On
^