Konkursy tygodnia – notowanie 30

Konkursy z nagrodami – zapraszam do okrągłego 30 notowania mojej konkursowej listy. 

Witajcie po świętach, już w całkowicie innym, cieplejszym klimacie. W tym tygodniu pojawiło się bardzo dużo nowych konkursów promocyjnych oraz loterii z bardzo cennymi nagrodami. Założeniem mojego bloga jest jednak pisanie o konkursach, na które nie trzeba wydawać fortuny by coś wygrać. Jednak mimo wszystko muszę przyznać, że konkursy promocyjne Biedronki (tym razem „Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM) to naprawdę coś wartego uwagi. Biedronka wraz z Coca – Colą przygotowała dla swoich klientów 1000 kart o wartości 100 zł (jedna osoba może wygrać max 4) oraz 3 dwuosobowe zestawy VIP na mecz mistrzostw Europy o wartości – uwaga  94.095,00 zł brutto jeden. Nie ukrywam, że chciałbym być szczęśliwcem, który zobaczy jak wygląda taki wyjazd VIP za takie pieniądze.

Zostawiając Loterie i wracając do prawdziwych konkursów w tym tygodniu na numer jeden wybrałem konkurs fotograficzny „Po stronie natury” organizowany przez National Geographic Polska i Żywiec Zdrój. Celem Konkursu jest zwiększenie zainteresowania społeczeństwa polskiego tematyką troski o naturę. Konkurs ma również poszerzyć świadomość społeczną na temat programu „Po stronie natury”.

Zasady są proste, nagrody bardzo atrakcyjne a pojawienie się waszego zdjęcia wśród 12 finalistów na łamach magazynu National Geographic Polska to również ogromny prestiż i być może otwarcie drzwi na nowe możliwości.

Polecam również konkursy organizowane przez radio Eska na stronie internetowej  „Sobotnia Impreska” oraz „GORĄCA 20”

„Twój los zależy od Twoich nawyków.” – Brian Tracy 

 

KATEGORIA KONKURS INTERNETOWY:

 1. Konkurs Fotograficzny Po stronie natury

  Zasady:
  Słońce, woda, piękno polskich gór i lasów. Pokaż nam piękne polskie krajobrazy. Do 22 kwietnia br. czekamy na zgłoszenia do konkursu fotograficznego „Po Stronie Natury”, organizowanego przez National Geographic Polska i Żywiec Zdrój.

  Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 15 zdjęć.

  Nagrody:
  I miejsce: aparat fotograficzny Fujifilm X–T1 z obiektywem Fujinon XF18-135mm
  II miejsce: NO LIMITS by ITAKA – fotowyprawa do Maroko
  wyróżnienia: 10 kompletów książek National Geographic: Marcin Dobas „Fotowyprawy, czyli 9 opowieści” oraz Marcin Kydryński „Lizbona. Muzyka moich ulic”.

  12 najciekawszych zdjęć zostanie opublikowanych na łamach magazynu National Geographic Polska.

  Czas trwania: do dnia 22.04.2016
  Szanse na wygraną: (1- najmniejsze 10- największe)
  Stopień trudności konkursu: 4 (1-trudny 10-banalny)
  Weź udział w konkursie regulamin  

 2. Sobotnia Impreska – Radio Eska


  Zasady:
  W celu wzięcia udziału w Konkursie należy w dniach od 07.03.2016 r. od godziny 10:00 do dnia 31.07.2016 r. do godz. 17:00 dokonać zgłoszenia do Konkursu przez wysłanie formularza dostępnego na stronie. Wypełnienie formularza polega m.in. na odpowiedzi na pytanie „Jak i z kim będziesz imprezować ? oraz podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu . Uczestnik zobowiązany jest posiadać pełnię praw do tekstu przesłanego do Konkursu.
  Nagrody:
  21 (dwadzieścia jeden) zestawów nagród, w postacie telefonu komórkowego Samsung Galaxy Core Prime o wartości 499 zł oraz stateru 5 zł

  Czas trwania: do dnia 31.07.2016 godziny 17.00
  Szanse na wygraną: 5 (1- najmniejsze 10- największe)
  Stopień trudności konkursu: 8 (1-trudny 10-banalny)
  Weź udział w konkursie regulamin  

 3. GORĄCA 20 (Radio Eska)

  Zasady:
  Dokonać zgłoszenia do Konkursu przez wysłanie formularza dostępnego na stronie www.eska.pl/konkursy. Wypełnienie formularza polega m.in. oddaniu głosu na hity Gorącej 20, a następnie napisanie, który hit jest Twoim ulubionym oraz na jaką okazją pasuje on najbardziej. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zalogowani i aktywni użytkownicy klubu ESKA wraz z potwierdzonym numerem telefonem.
  Nagrody:
  – 9 nagród, w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach Deichmann każda o wartości 300 zł

  Czas trwania: do dnia 08.04.2016 
  Szanse na wygraną: 6 (1- najmniejsze 10- największe)
  Stopień trudności konkursu: 8 (1-trudny 10-banalny)
  Weź udział w konkursie regulamin 


KATEGORIA KONKURS PROMOCYJNY-LOTERIA:

 • Loteria „Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM”
  Zasady:
  1. Kup w Biedronce napój Coca-Cola 0,5L i 0,25l lub Sprite 0,5l lub Powerade 0,7l i zachowaj paragon

  2. Zarejestruj paragon na stronie loterii lub wyślij SMS pod numer 7062 (koszt 0,62 zł brutto) wg wzoru VIP.nr dowodu zakupu
  Nagrody w konkursie:
  – 3x zestaw biletów VIP dla dwóch osób na mecz UEFA Euro 2016 wraz zakwaterowaniem, transportem, wyżywieniem, opiekunem i zwiedzaniem stadionu
  – 1000x przedpłacona karta bankowa o wartości 100 zł

Czas trwania: do dnia 24.04.2016 r.
Szanse na wygraną: (1- najmniejsze 10- największe)
Stopień trudności konkursu: (1-trudny 10-banalny)
Weź udział w Loterii regulamin loterii  

 


Zapraszam do śledzenia mojego profilu na Instagramie, gdzie zamieszczam wszystkie nagrody wygrane przeze mnie w konkursach, na Facebooka, gdzie znajdziesz najnowsze informacje o konkursach. Uruchomiłem również profil bloga na Google+
*Podane przeze mnie stopniowo szanse na wygraną oraz stopień trudności mają charakter podglądowy i ukazują jakie w mojej opinii są szanse na wygraną i stopień trudności konkursu, nie stanowią załącznika regulaminu konkursu. Zamieszczone informacje o konkursach mają charakter tylko informacyjny. Jeśli nie podano inaczej blog www.wygranekonkursy.pl nie jest ich organizatorem. Wszelkie pytania i reklamacje prosimy kierować bezpośrednio do organizatora danego konkursu.

POLECAM RÓWNIEŻ
31_Heineken

Author: Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Share This Post On
^