Konkurs tygodnia -zasady!

KONKURS TYGODNIA – ZASADY:
“Konkurs Tygodnia” czyli organizowana co tydzień przez blog wygranekonkursy.pl konkursowa lista przebojów to pewność, że nagrody o które walczycie są bardzo blisko a czas poświęcony na wzięcie udziału w konkursie nie będzie stracony. 


1. 
Co środę (raz w tygodniu) będę umieszczać tutaj listę trzech najlepszych konkursów internetowych +( z czasem  jeden najlepszy konkurs promocyjny, konkurs blogowy itp). W skrajnych przypadkach (jeśli konkursy będą naprawdę dobre) pojawia się inne typy konkursów.
2.Przy wyborze będę brał pod uwagę:
-analizę regulaminu
-ilość nagród i ich jakość
-oragizatora (fakt czy wygrałem tam kiedyś konkurs rónież)
-sposób wyboru zwycięzców
3.Sposób wyboru będzie zawsze uczciwy, każda propozycja wpłynięcia na wybór Konkursu tygodnia ze strony firm konkursowych będzie odnotowana na fanpageu (oczywiście oprócz spamu)
4.Jeśli wybrane konkursy nie będą Ci się podobać, lub moje wybory będą Cię irytować możesz do mnie pisać i wytykać mi błędy. Jeśli twoje argumenty będą silne to zastanowię się nad dalszym prowadzeniem bloga lub zostaniesz moim wspólnikiem.
5.W wybieranych przeze mnie konkursach będą mogli brać udział najczęściej osoby, które ukończyły 18 rok życia. Przed przystąpieniem do polecanego przeze mnie konkursu proszę o dokładne przeczytanie regulaminu. 

 

Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Może Ci się również spodoba

^