konkurs tygodnia (szóste notowanie)


Konkurs tygodnia, czyli lista najlepszych konkursów w których musisz wziąć udział! Mamy drugi tydzień wakacji, jest to już 6 notowanie ( 28 tydzień 2015 roku)
Zapraszam do wzięcia udziału w polecanych przeze mnie konkursach, blog dopiero stawia pierwsze kroczki więc zachęcam również do śledzenia mnie na facebooku! Ponieważ jestem w środku wakacji tym razem k-tygodnia w mocno skróconej opcji, jednak już nie długo wszystko wróci do normy w nowej jeszcze ciekawszej odsłonie.

 

KATEGORIA KONKURS INTERNETOWY:

 1. Konkurs SZUKAJ INTEL 2W1


  do wygrania laptop tablet 6
  WEŹ UDZIAŁ

 2. Podwója radość z Hp (radio zet)

  drukarka i pieniadze do wygrania ktyg6

  WEŹ UDZIAŁ

 3. Polacy z werwą (plebiscyt)

  polacy z werwą 6

  WEŹ UDZIAŁ

  KATEGORIA KONKURS PROMOCYJNY:

  • 100 rowerów od nivea (należy kupić dezodorant nivea w sklepie rossman, odebrać kupon z paragonem, zarejestrować się na portalu rossnet i odpowiedzieć na pytanie konkursowe).


   k tyg 6

   WEŹ UDZIAŁ

P.S Jeśli stawiasz pierwsze kroki w konkursowym świecie to zapraszam Cię do lektury mojego konkursowego poradnikaZnajdziesz tam odpowiedź na wiele pytań dotyczących konkursów i dowiesz się jak skutecznie brać w nich udział by Twoje nazwisko jak najczęściej gościło na liście zwycięzców!

Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Może Ci się również spodoba

^