KONKURSOWE PODSUMOWANIE 2016 ROKU

Emocje 2016 roku.

Rok 2016 zapamiętam przede wszystkim z ogromnego szaleństwa, jakim było EURO 2016.
Szaleństwa nie tylko piłkarskiego, lecz przede wszystkim konkursowego… Grasz czy grasz?” (LECH) „Najlepsi Wspierają Najlepszych (TYMBARK), Głodni Kibice(SNICKERS) a także Premia Kibica (LAY’S) -te konkursy dzięki ogromnej ilości nagród były niemal pewniakiem do tego by nasze nazwiska pojawiły się na liście zwycięzców.
Jak co roku nie zwiodłem się na konkursach organizowanych prze grupę onet.pl oraz tych organizowanych w biedronce.

Zawiodłem się za to na Samsungu za konkurs „Zostań Legendą. Organizator do dziś nie przedstawił nawet zwycięskiej pracy podając jedynie nazwiska.
Z niecierpliwością czekam na Mundial w 2018 roku, mocno kibicujcie naszym w kwalifikacjach, bo jeśli pojadą do Rosji czeka nas konkursowa powtórka z 2016 roku.

Konkursy, które sprawiły mi najwięcej przyjemności w 2016 roku i które polecałem na tym blogu.

Moje wygrane w 2016 roku

Miał być samochód i wycieczka, niestety nie ma ani jednego ani drugiego, chociaż na liczbę nagród w tym roku nie mogę narzekać. Ba! Jeśli podzielę liczbę nagród przez spędzony czas na rozwiązanie konkursów wychodzi, że był to najlepszy rok odkąd zacząłem brać udział w konkursach. To rok, w którym dużo pracowałem i konkursy były na dalszym miejscu, porównując się do tych najlepszych jeszcze dużo mi brakuje.  Jednak jestem bardzo zadowolony z wszystkich nagród. Po raz kolejny wygrałem konsole, masę elektroniki, gotówkę i kilka razy nagrody były dla mnie miłym zaskoczeniem. Ich wartość to podobnie jak rok temu 10-15 tys zł. Większość z nich możecie zobaczyć na moim Instagramie.

ROK 2016 W LICZBACH

zdobytych nagród

napisanych postów

zorganizowanych konkursów

Konkursowe cele na rok 2017

Celem na przyszły rok będzie znalezienie czasu na wszystkie konkursy, w których w mojej opinii będę miał szansę na główną nagrodę. Wiem, że jeśli znajdę czas to wyniki (nagrody) pozytywnie mnie zaskoczą. Oczywiście samochód czy wycieczka będą mile widziane, jednak postanowienie na nowy rok jest bardziej strategiczne(mowa o lepszej organizacji czasu, tak by na wszystko go starczyło). Jeśli chodzi o blog to przyszłość pokaże, w jakim kierunku pójdę. Dziękuję wszystkim za pomoc i za dobre słowa jeśli chodzi o moje “Wygrane Konkursy”.

“Tajemnica zdrowia, tak umysłu, jak i ciała, polega na tym, by nie rozpaczać nad przeszłością, nie martwić się o przyszłość ani nie uprzedzać kłopotów, lecz żyć chwilą obecną, mądrze i poważnie.” 
Cytat z Nauk Buddy

Jedno się nie zmienia- życzenia na nowy rok:
W nowym 2017 roku chciałbym wszystkim życzyć dużo zdrowia, miłości oraz oczywiście wielu cennych nagród wygranych w konkursach. A także dużo optymizmu i wielkiej wiary w siebie i swoje umiejętności.

Łukasz M

Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Może Ci się również spodoba

^