Konkurs tygodnia – notowanie 3/2017

Najlepsze konkursy – notowanie 3/2017

Cześć!

Oto kolejne zestawienie, trzecie w tym roku, najciekawszych konkursów, w których wygrać można fajne nagrody. Jest dziś coś dla artystów, miłośników kina, oraz wielbicieli nowych technologii i gadżetów.

Miłego czytania, jeśli macie jakieś sugestie, chcielibyście by jakaś kategoria konkursów pojawiała się częściej – dajcie znać w komentarzach lub na naszym funpage na Facebooku. Jak zawsze życzę Wam wartościowych wygranych, ale przede wszystkim – świetnej zabawy.

Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Mark Fisher
1. Kategoria: Brak

Konkursy notowanie 69

Zasady: należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „czy dziś książka o seksie też wywołałaby kontrowersje”? Aby wygrać nagrodę przyda się niesztampowe podejście do tematu, fantazja, oraz lekkie pióro. Termin nadsyłania odpowiedzi to upływa dziś, ale warto się pospieszyć, ponieważ nagroda jest atrakcyjna.

 • Stopień trudności (im więcej tym łatwiej) 55% 55%
 • Szanse na wygraną 55% 55%

Nagroda: podwójna wejściówka na pokaz filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

Kategoria: konkurs internetowy

konkurs święta z htc

Zasady: zasady konkursu nawiązują do zbliżających się Walentynek. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy zrobić zdjęcie, nagrać krótki filmik lub w inny sposób okazać swoje uczucia. Konkurs ten pozwala na dużą dowolność, ale trzeba mieć fantazję by móc sięgnąć po nagrodę.

 • Stopień trudności (im więcej tym łatwiej) 60% 60%
 • Szanse na wygraną 55% 55%

Nagroda: do wygrania jedna z 25 sztuk naszyjnika YES Letters To. Naszyjniki są piękne, warto więc spróbować.

3. Kategoria: konkurs promocyjny

konkursy telekamery

Zasady: kolejny konkurs organizowany przez markę Fairy. Tym razem odpowiadamy na pytanie: „dlaczego zawsze wygrywam z Fairy?”. Lubicie i używacie ich produktów? To bierzcie się do pisania, bo termin nadsyłania zgłoszeń upływa za 4 dni, a nagrody są wartościowe.

Nagrody: do wygrania dwie piękne zmywarki Samsung.

 • Stopień trudności (im więcej tym łatwiej) 99% 99%
 • Szanse na wygraną 40% 40%

4. Kategoria: konkurs SMS

Wygraj wycieczkę marzeń

Zasady: kochacie zimę, z jej lodowatymi, wietrznymi wieczorami i wszechogarniającą ciemnością? Ja też nie. Ale marka Teekanne ma dla nas mały konkurs, którego nagrody nieco nam te zimowe dni osłodzą. Należy odpowiedzieć na pytanie: „która herbatka Teekanne ma aromat rumu, winogron i pomarańczy?”. I mamy trzy podpowiedzi:

 1. Love
 2. Magic Moments
 3. Winter Time

Nagrody: do wygrania trzy zestawy czarnych i owocowych herbat Teekanne. Na zimowe wieczory – idealne.

 • Stopień trudności (im więcej tym łatwiej) 65% 65%
 • Szanse na wygraną 50% 50%

Powodzenia!

Zdjęcie Autora

Łukasz

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Może Ci się również spodoba