Konkurs na najciekawszą prezentację z podróży

Odbyłeś niepowtarzalną podróż, której historią chciałbyś podzielić się z innymi? Zgłoś prezentację na festiwal Na Szage. Festiwalowi towarzyszy konkurs na najciekawszą wyprawę. Zawody przeznaczone są dla osób, które w atrakcyjny sposób potrafią podzielić się wrażeniami ze swojej podróży. Konkurs nie ma żadnych ograniczeń. Udział w nim może wziąć każdy, kto chce opowiedzieć co zobaczył, czego dotknął, kogo poznał i co na zawsze utkwiło w jego pamięci. Narzędziem przystępujących do konkursu jest posługiwanie się słowem, dźwiękiem i obrazem na tyle, na ile jest to możliwe.

Kryteria, jakie powinna spełniać prezentacja to czas – 30 minut, prelekcja powinna wykorzystywać materiały foto-video, komentarz uczestnika jest niezbędny do prowadzenia całości, dowolny cel podróży oraz podróż, która odbyła się nie dawniej niż w 2018 roku. Najatrakcyjniejsze prezentacje wezmą udział w Konkursie Festiwalowym na najlepiej udokumentowaną wyprawę. Autorzy będą mogli wygrać niepowtarzalne nagrody rzeczowe od sponsorów. Konkurs ma charakter otwarty.

Zgłoszenia trwają do 3.01.2020 roku. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Na Szage z siedzibą w Poznaniu.

Strona konkursu: festiwalnaszage.pl/?page_id=6860

Author: Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Share This Post On
^