KONKURSOWE PODSUMOWANIE 2015 ROKU

Z nadzieją na nagrody w 2016!

Odchodzący już stary 2015 rok był w mojej opinii dużym przełomem, jeśli chodzi o konkursy. Marki, promujące swoje produkty oraz agencje reklamowe organizujące konkursy namieszały mocno w konkursowym świecie, jeśli chociaż porównamy odchodzący rok z latami wcześniejszymi. Spora w tym zasługa sklepu Biedronka, który na swoje 20 lecie istnienia wydał chyba fortunę na nagrody, oraz firmy Wedel i ich rzucającego nagrodami Wargora.

wargorr rozdaje nagrody

Konkursy jako jedyne źródło utrzymania?

Jeśli ta tendencja się utrzyma, znajdą się ludzie, którzy się z tego utrzymają. Przeglądając forum e-konkursy.info i wpisy dotyczące wygranych przez konkursowiczów nagród w całym 2015 roku, dochodzę do wniosku, że to nie tylko świetny sposób na życie, ale również biznes. Masa wygranych samochodów, skuterów, wycieczek, najnowszej elektroniki to naprawdę robi wrażenie. Jednak jeszcze większe wrażenie robią podliczenia wartości nagród często oscylujące wokół kwoty 100 000 zł. Tak! Trzeba przyznać ludzie grają i wygrywają w konkursach naprawdę duże pieniądze. Co najważniejsze tych ludzi jest coraz więcej, oraz oczywiście rynek konkursowy się coraz bardziej rozrasta. Kiedyś myślałem, że złote czasy już minęły, teraz wiem, że złote czasy dla konkursowiczów takich jak ja i być może Ty dopiero nadchodzą!

Moje wygrane w 2015 roku

Rok 2015 roku, dla mnie, jako konkursowicza, traktującego konkursy bardziej, jako hobby niż zawód był rokiem bardzo, bardzo udanym. Sam wygrałem nagrody za ponad 15 tys. zł (dwie konsole, TV 40, dwa rowery, dwa świetne aparaty, masę kosmetyków, bonów i inne bardzo cenne nagrody, na które ciężko byłoby mi sobie pozwolić za „polską” pensję. Cieszy mnie to tym bardziej, że by wygrać te nagrody, nie musiałem się jakoś bardzo wysilić, grałem głównie w konkursy zamieszczane w blogowym „konkursie tygodnia” 😉 Jestem zachwycony również, tym, że moja siostra dzięki stronie wygranekonkursy.pl zaraziła się konkursami i mocno ze mną rywalizuje, wygrywając coraz cenniejsze nagrody.

Konkursowe cele na rok 2016

Moje konkursowe cele na nowy 2016 rok to oczywiście wygrać długo wyczekiwany samochód oraz wycieczkę.
Wiem, że prędzej czy później dopnę swego. Jeśli chodzi o blog, postaram się go dalej rozwijać i mimo, że jestem dopiero początkujący w tym temacie – mam nadzieję, że moja praca nie idzie na marne i mogę przybliżyć was do wygranej. Mam też nadzieję, że również rozkwitnie mój fanpage.

fanpage bloga wygrane konkursy

W nowym 2016 roku chciałbym wszystkim życzyć dużo zdrowia, miłości oraz oczywiście wielu cennych nagród wygranych w konkursach. A także dużo optymizmu i wielkiej wiary w siebie i swoje umiejętności.

Łukasz M

Łukasz

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Możesz również polubić…