Kontakt

miesięcy działania bloga

wygranych konkursów

%

współpraca zakończona sukcesem

unikalnych użytkowników w lipcu

Blog wygrane konkursy nie jest serwisem z bazą danych wszystkich aktualnych konkursów.
Jest to blog, na którym wybieram, co tydzień 4 konkursy w mojej opinii najlepsze.

Istnieje możliwość dodania informacji o aktualnym przeprowadzonym konkursie tylko w formie reklamy lub jeśli konkurs jest naprawdę dobry- to sam go znajdę i umieszczę na liście „konkursy tygodnia”

 

REKLAMA NA STRONIE

Jeśli chcesz by Twoja reklama znalazła się na mojej stronie istnieje taka możliwość
w miejscach gdzie są już reklamy z google adsense oraz w górnej części strony, pod wpisami w formie polecanych konkursów oraz na profilu facebook’owymnie ukrywam, że najlepiej gdyby była to reklama konkursu. Wszystko kwestia dogadania się jednak proszę nie traktować mojego bloga jako instytucji charytatywnej 😉

ORGANIZACJA KONKURSÓW

Jeśli chcesz mogę zorganizować dla Twoich potrzeb konkurs lub być jego
współorganizatorem. Każda forma współpracy mnie interesuje. Tak by obie strony miały z tego duże korzyści, a nie ukrywam, że w obecnym czasie zależy mi na promowaniu mojego bloga.

POMOC PRZY ORGANIZACJI KONKURSU

Jeśli sam organizujesz konkurs i zastanawiasz się, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać taką formę reklamy, możesz zaczerpnąć mojej opinii. Znam tajniki konkursowego świata i wiem co najbardziej przyciąga konkretną grupę potrzebnych Ci klientów – służę pomocą.

Zamieszczone informacje o konkursach mają charakter tylko informacyjny. Jeśli nie podano inaczej serwis www.wygranekonkursy.pl nie jest ich organizatorem. Wszelkie pytania i reklamacje prosimy kierować bezpośrednio do organizatora danego konkursu.

KONTAKT: