Witaj na blogu!

O mnie, konkursach i celu prowadzenia bloga.

Cześć jestem Łukasz. Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ, większość rzeczy jakie posiadam… wygrałem w konkursach. Swoją konkursową przygodę rozpocząłem w 2008 roku, wtedy jeszcze jako student, zrozumiałem, że to może być świetny sposób na dodatkowe pieniądze. Z czasem ta przygoda przerodziła się w ciekawą pasję. Konkursy są moim wielkim hobby. Dzięki nim mogę spełniać swoje marzenia oraz pomagać innym. Konkursy dają mi szczęście i wolność. Uczą pokory, mądrości, kreatywności, cierpliwości i podnoszenia się po porażce.

„Przez kilka lat zdobyłem wiele różnych nagród: wycieczki, bony, pieniądze, skutery, rowery, zegarki, telewizory, aparaty, sprzęt elektroniczny, sprzęt sportowy, markowe ubrania, książki, płyty itd. -mógłbym długo wymieniać. Pewnie znalazłoby się prawie wszystko oprócz mieszkania i samochodu, ale przecież wszystko przede mną i być może przed Tobą również!”


Mój przepis na wygraną? – Ciężka praca i przekuwanie porażek w sukces! Biorę udział w większości konkursów internetowych i chyba dlatego mam tyle szczęścia.

Obecnie pracuję w zawodzie jako inżynier, więc stronę prowadzę „po godzinach”. Nie mogę również ujawnić tutaj swoich wszystkich danych (jak np. prawdziwe nazwisko), ponieważ chcę wygrać jeszcze kilka… konkursów.

Chciałbym podzielić się z Tobą swoją ogromną wiedzą na temat konkursów:
  1. Co tydzień zobaczysz na blogu wybrane przeze mnie, najlepsze „konkursy tygodnia„.
    Przy wyborze będę brał pod uwagę analizę regulaminu, organizatora konkursu (fakt czy udało mi się już kiedyś wygrać u tego organizatora również) oraz prawdopodobieństwo wygranej. Dzięki czemu zaoszczędzisz ogromną ilość czasu na wyszukiwaniu tych najlepszych konkursów i nic nie umknie Twojej uwadze. Dlatego zachęcam Cię do śledzenia mojego fanpage’a na facebooku.
  2. Jeśli jesteś osobą początkującą w dziedzinie konkursów, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat zapraszam Cię do zapoznania się z „konkursowym abc” oraz moimi „złotymi zasady” znajdującymi się w „poradniku konkursowym
Moje konkursowe marzenia:

Moim wielkim marzeniem jest organizacja konkursów. Wierzę, że dzięki tej stronie to marzenie się spełni. Zapraszam do zakładki Moje Konkursy! tam będą już niebawem pojawiać się organizowane przeze mnie konkursy. Oczywiście jeśli chodzi o nagrody bardzo chciałbym wygrać samochód. Co roku biorę udział w konkursach w których do wygrania jest łącznie kilkaset samochodów. Wierzę mocno, że kiedyś mi się uda, na pewno podzielę się z wami tą chwilą na tym blogu.

Nie ma wielkiej odwagi tam, gdzie nie ma wiary we własne siły i pewności siebie; połowa sukcesu zależy od przekonania, że osiągniemy to, co zamierzyliśmy.” Orison Swett Marden

Chciałbym tutaj również zachęcić wszystkich do pomocy ludziom ciężko chorym, którzy nie mają pieniędzy na leczenie- dlatego promuję serwis siepomaga.pl oraz inne serwisy przy różnych okazjach, czasem wystarczy naprawdę niewiele by zmienić czyjeś życie.
Jeśli chcesz mi pomóc w prowadzeniu bloga, lub masz jakieś uwagi proszę o kontakt.

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku.”  Leo Cy

Gorąco zachęcam Cię do śledzenia tego bloga i życzę wielu wygranych!

Łukasz Moura