Poradnik konkursowy – wstęp

Jeśli interesuję Cię wygrywanie konkursów a nie wiesz jak się za to zabrać dobrze trafiłeśDo tego poradnika dodawane będą nowe wpisy dzięki, którym konkursy nie będą mieć przed Tobą żadnych tajemnic, a Ty będziesz miał szansę zostać seryjnym konkursowym zwycięzcą.

1. Konkursowe abc – dla tych, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z konkursami
2. Złote zasady – czyli moje sposoby na wygranie konkursu

Poniżej znajdują się podstawowe pytania i udzielone przeze mnie odpowiedzi dotyczące konkursów.
Na wszelkie państwa pytania postaram się odpowiedzieć.

Czy da się wygrywać nagrody w konkursach?
– Tak, ludzie wygrywają w konkursach. Jeśli nie wierzysz wpisz proszę w wyszukiwarce np. serwisu allegro hasło „wygrana” prawie zawsze znajdziesz kogoś, kto sprzedaje wygrany w konkursie samochód, skuter lub inny cenny przedmiot. Możesz również zaglądnąć na forum serwisu e-konkursy.info (który bardzo Ci polecam) w zakładkę moje dzisiejsze wygrane

Czy z konkursów da się wyżyć?
Istnieją osoby dla których konkursy są jedynym źródłem utrzymania i dzięki nim żyją na naprawdę wysokim poziomie. Dla mnie konkursy to hobby i swego rodzaju kręcące się koło fortuny. Dlatego nie mógłbym żyć w przeświadczeniu, że tylko dzięki konkursom w 100%, mogę w każdym miesiącu utrzymać rodzinę. Muszę jednak przyznać, że jeszcze do niedawna jako student potrafiłem z samych konkursów całkiem przyzwoicie się utrzymywać. Obecnie wygrane z konkursów traktuję jako bonus do wypłaty (jak np. wygranie świetnych wakacji, voucherów, sprzętu sportowego czy chociażby ciekawej książki). 

Czy niektóre konkursy są „ustawiane” a zwycięzcy są wybierani w nieuczciwy sposób?
Niestety bywają czasem takie przypadki. I chociaż jest to bardzo trudne do udowodnienia, to zdarzają się konkursy w których nagrody nie trafiają do ludzi, których praca konkursowa była najlepsza. Niemniej jednak pojęcie „najlepsza praca” można interpretować w różny sposób. Czasem może nam się wydawać, że wybrane zgłoszenie np. hasło jest beznadziejne a cały konkurs jest z góry ustawiony, lecz trzeba być świadomym tego, że w konkursach obok dobrego zgłoszenia trzeba mieć troszkę szczęścia, by nasza konkursowa praca spodobała się osobie oceniającej.
Zawsze będę zachęcać do czytania regulaminu konkursów. Organizator (czyli ten sam podmiot (osoba/firma) który sponsoruje nagrody) może sam wybierać zwycięzców a nawet zastrzec sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania konkursu! Oczywiście może również powołać niezależną komisję, która wybierze zwycięzców za niego. Dlatego zawsze warto przeczytać wcześniej regulamin.
Jestem, żywym przykładem, na to, że mimo wszystko da się wygrywać. Znacząca większość organizatorów jest uczciwa wobec konkursowiczów. W zakładce konkurs tygodnia znajdą państwo konkursy, w których z całą pewnością da się uczciwie wygrać.

Czy biorę udział w konkursach promocyjnych i loteriach sms’owych ?
Loterie sms-owe traktuję jako rodzaj hazardu i w mojej skromnej opinii nie warto się nimi interesować o czym napisałem szerzej w konkursowym abc. Natomiast co do konkursów promocyjnych zdarzają się takie, w których prawdopodobieństwo wygranej jest naprawdę wysokie (jest bardzo dużo nagród) wtedy biorę udział. Konkursy promocyjne przyciągają każdego cennymi nagrodami, jeśli zasady regulaminu są do zaakceptowania (np. nie jest to loteria, o wyborze nie decyduje największa liczba zgłoszeń) a promowany przedmiot będzie nam naprawdę potrzebny to warto w takim konkursie wziąć udział. Przyznam jednak, że konkursy promocyjne to jedynie ok. 10% wszystkich konkursów w których biorę udział i osobom początkującym radziłbym od nich nie zaczynać. 

Zdjęcie Autora

Łukasz

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Możesz również polubić…