Konkursy tygodnia – notowanie 5/2017

Cześć!

Rozpoczynamy pierwsze notowanie konkursów w lutym. Wasze opinie na temat poprzednich wpisów nie były niestety pozytywne. Postaram się, by kolejne spełniły Wasze oczekiwania. Cierpliwości – nie jest łatwo pisać bloga zamiast kogoś, kto był znany i lubiany. Mam nadzieję, że nie zniechęciliście się, a Wasze konstruktywne uwagi i komentarze – pomogą zachować dobrą atmosferę na blogu.

Zaczynajmy.

Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!
Mark Fisher

Kategoria: Konkursy promocyjne

Konkursy notowanie 69

Nagrody: nagrody, naszym zdaniem, warte są zachodu: autor najciekawszej odpowiedzi wygrywa bon na 20000 złotych na zakupy w IKEA, natomiast kolejne 20 osób otrzymuje po 1000 złotych na zakupy w Media Expert.

„Wpadnie w OKO CI Mieszkanie jak nowe”

Zasady: Konkurs, który rozpoczął się 1 lutego, kończy się 31 marca 2017. W zabawie biorą udział wybrane sklepy Delikatesy Centrum. Aby wziąć udział w konkursie, należy zakupić 8 butelek lub puszek piwa Okocim i zachować paragon. Następnie na podany na stronie numer wysyłamy SMS z odpowiedzią na pytanie: „Co najbardziej podoba ci się w nowej odsłonie Okocimia”? Należy wykazać się pomysłowością, a odpowiedź musi być oryginalna i zwracać uwagę.

„Magiczne prezenty”

konkurs święta z htc

Nagrody: do wygrania w tym konkursie bardzo wartościowe nagrody:

– 3 komplety biżuterii YES serii Eclipse o wartości 1000 złotych każdy,

– 30 bransoletek YES,

– 100 zestawów Soraya Magia Olejków.

Zasady: konkurs kończy się 15 lutego, więc jeśli chcecie zagrać o wartościowe nagrody, które można w nim wygrać – spieszcie się. Aby wziąć udział w grze, należy kupić dowolny produkt marki Soraya z linii Magia Olejków albo jeden z olejków kolagen + elastyna. Należy zachować paragon oraz opisać swoje doznania związane z produktami marki Soraya.

„Pociąg do nagród”


Nagrody:

– zdobywca pierwszego miejsca wygrywa podróż Orient Expressem albo 30 tys. zł.,

– 25 x IPhone 7 32GB,

– 80 x Samsung J5 DS.,

– 100 x Smartwatch MyKronoz,

– 300 x 100zł.

Zasady: jeśli masz zarejestrowany numer w sieciach Orange, Plus, Play lub T-mobile, wystarczy że doładujesz swój telefon przez Internet lub aplikację na kwotę minimum 10 złotych. Następnie wymyśl nazwę dla Pociągu do Nagród, i wyślij zgłoszenie konkursowe.

Kategoria: Konkurs fotograficzny

„Od strony rzeki, czyli Wisła w obiektywie”

Wygraj wycieczkę marzeń

Nagrody:

– zdobywca 1. miejsca otrzymuje 500 zł.,

– za 2. miejsce organizator przyznaje 300 zł.,

– 3. lokata gwarantuje 100 zł.,

– za wyróżnione zdjęcia uczestnicy otrzymują nagrody książkowe.

„Od strony rzeki, czyli Wisła w obiektywie”

Zasady: do 19 maja 2017 należy wykonać fotografię dowolnego odcinka rzeki Wisły. Pracę w formie papierowej oraz cyfrowej należy złożyć na adres podany w linku. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dwie fotografie.

 

Powodzenia!

Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Może Ci się również spodoba

^