Konkurs na mapping w ramach Nocy Kultury 2020

Lubelska Noc Kultury to święto świetlnych instalacji oraz wszelkich pokazów w przestrzeni miejskiej. Od kilku lat w tejże edycji pojawia się także mapping. Pierwszy konkurs z udziałem tego typu realizacji odbył się w tym roku. Wszystkie nadesłane prace zostały wyświetlone na ścianie budynku w ścisłym centrum miasta. Inwestorzy Pałacu Czartoryskich w Lublinie z pewnością nie zdawali sobie sprawy, iż ich okazały budynek stanie się tłem do wyświetlania szalonych projekcji.

Być może, już 6 czerwca 2020 roku zobaczymy magiczne, a zarazem tajemnicze cienie, poruszające elementy architektury, zmiany kolorów – to wszystko zależy od kreatywności uczestników.

Warsztaty kultury zapraszają pasjonatów sztuki mediów cyfrowych do zgłaszania swoich prac w konkursie. Wszystkie zakwalifikowane prace zostaną zaprezentowane podczas Nocy Kultury 2020 w Lublinie.

Autor najlepszej realizacji otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł!!!

Konkurs przeznaczony jest dla studentów i absolwentów szkół wyższych o profilu plastycznym lub projektowym. Warunkiem jest, aby uczestnik miał ukończone 18 lat. Tematem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu jest miasto-czułość. Zachęcamy, aby spotkać się w mieście mile widzianym. Jury będzie oceniało prace pod względem dopasowania do architektury, spójności estetycznej i dramatycznej. Ceniona jest przede wszystkim kreatywność i nieograniczona wyobraźnia.

Czas trwania animacji to od 2 do 10 minut.

Termin przyjmowania zgłoszeń obowiązuje do 1.05.2020 roku.

Organizatorem konkursu są Warsztaty Kultury w Lublinie.

Szczegóły konkursu: https://www.warsztatykultury.pl/stworz-mapping-na-noc-kultury-i-wygraj-5000-zl-2/

Zobacz regulamin konkursu.

Author: Administrator

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Share This Post On
^