Nagroda im. Krzysztofa Millera – konkurs na najlepszy materiał fotograficzny 2020 roku

Przedstawiamy Państwu godny uwagi konkurs na najlepszy materiał fotograficzny 2020 roku. Przeznaczony jest on zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Głównym celem organizowanego konkursu jest promowanie racjonalnego spojrzenia na trudne tematy kulturowe, ekonomiczne, społeczne i polityczne. 

 

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Chętni do wzięcia udziału w konkursie są zobowiązani wykonać maksymalnie 3 materiały fotograficzne. Mogą one dotyczyć dowolnej tematyki związanej z kulturą, ekonomią, społeczeństwem lub polityką. 

 

Materiały mogą zawierać od 7 do 12 fotografii. Warunkiem jest, aby minimum 4 z nich zostały wykonane w okresie od 1.09.2019 do 1.09.2020 roku. 

 

Termin 

Prace konkursowe można nadsyłać do 21.10.2020 roku. 

 

Nagrody

Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda główna w wysokości 10 000 zł. 

 

Nagroda będzie również przyznawana w kategorii “Wolność, solidarność, tolerancja” od Fundacji Gazety Wyborczej w wysokości 3 000 zł. 

 

Regulamin konkursu

  • Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. 
  • Udział w konkursie jest bezpłatny.
  • Fotografie należy przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://wyborcza.pl/0,171452,25149370.html 
  • Chętni do wzięcia udziału w konkursie mogą zgłosić fotografię wykonaną indywidualnie lub przez kilku fotografów tworzących agencję (praca konkursowa zbiorowa).
  • Nadesłane materiały powinny wyróżniać się oryginalnym spojrzeniem na otaczający świat.

 

Sprawdź więcej szczegółów https://static.im-g.pl/im/1/26265/m26265981,REGULAMINKONKURSUKRZYSZTOFAMILLERA2020PL.pdf

 

Organizatorzy

Organizatorem konkursu jest Agora Spółka Akcyjna w Warszawie.

Łukasz

Niektórzy mówią mi, że jestem urodzonym zwycięzcą, ponieważ większość rzeczy jakie posiadam wygrałem w konkursach! Jeśli chcesz tak jak ja wygrywać cenne nagrody - Polubimy się !

Możesz również polubić…